Hecbanner

Twaalf leerlingen van basisschool Honesch zijn vandaag begonnen met een vijf weken durende "turbo-training". In vijf lessen leren ze de beginselen van het schaakspel zodat ze zo snel mogelijk een echte partij kunnen spelen. Trainer Vincent Vleeming en Willy Stegeman waren vandaag in hun nopjes met de belangstelling van de kinderen. De les ging prima, aldus Vincent Vleeming. Het is een uitdaging om kinderen uit de groepen 4 t/m 8 tegelijkertijd lesstof aan te bieden. Toch kijken Vincent en Willy tevreden terug op deze bijeenkomst. Het is duidelijk dat de schaaksport in Haaksbergen weer op de kaart staat. Er zijn meerdere initiatieven die tegelijkertijd worden opgepakt. Dit zal voor de schaakvereniging, vroeg of laat, een groeiend ledenaantal opleveren.

SVHEC Logo JPEG Medium COLLAGE