Hecbanner

De eerste ronde van de Jeugdcompetitie is gespeeld. Voor het eerst zaten de kinderen vol spanning achter het bord. Voor sommigen de eerste keer met een echte schaakklok. Tjonge wat zitten daar veel knopjes aan. Jurre ging voortvarend van start en kwam veel materiaal voor. Helaas wist hij niet te winnen want hij zette Lahiru "pat" Timon speelde tegen Senne. Een beetje "David" tegen "Goliath". Timon kwam materiaal voor maar vond het lastig om Senne mat te zetten. Uiteindelijk lukte dat toch. Ruben was vandaag voor het eerst en mocht het opnemen tegen Marieke Uiteindelijk wist Marieke te winnen. Sem kon het niet redden tegen Jurrian. Jurrian zette Sem op een fraaie manier schaakmat!

Uitslagen Jeugdcompetitie SV HEC
cyclus 1 ronde 1 gespeeld op 13-10-2016
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Jurre Vereiken Lahiru Hilderink ½-½
Sem Ekkelenkamp Jurrian Buunk 0-1
Timon van der Heide Senne Aalbers 1-0
Ruben naderbekend Marieke de Lange 0-1
Niet gespeeld Reden
Sanne Nabers afgezegd